AutoBelki-Tylna Belka 1

Autobelki
ul. Nierada 208
42-300 Myszków
woj. śląskie

tel. 888-323-929

Regeneracja tylnej Belki Citroen

Codzienne użytkowanie samochodu powoduje jego eksploatację, w efekcie której konieczne jest wykonanie czasami bardzo kosztownych napraw. Najszybciej zużywającymi się elementami pojazdów jest zawieszenie, dlatego też oferujemy Państwu usługę, jaką jest regeneracja tylnej belki citroen. Wykonując u nas regenerację tylnej belki, przywrócimy zawieszenie do stanu fabrycznego w atrakcyjnej cenie.

Regeneracja tylnej belki citroen to usługa, którą wykonujemy również w przypadku innych francuskich marek samochodów. Posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie. Na wszystkie wykonane u nas naprawy udzielamy gwarancji. Do każdej regenerowanej u nas belki bardzo starannie dobieramy części (używamy tylko oryginalnych), dzięki czemu gwarantujemy trwałość oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania pojazdu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz warsztat dostosowany do potrzeb napraw zawieszenia. Dzięki temu jesteśmy firmą świadczącą swoje usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższych standardów.

MODEL SAMOCHODU UWAGI GWARANCJA CENA CENA
MONTAŻU
Citroen AX belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 600 150
Citroen ZX belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 150
Citroen SAXO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 600 150
Citroen XSARA belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 150
Citroen XSARA PICASSO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 200
Citroen C-15 wahacz 1 strona 36 miesięcy 350 100
Citroen C-5 wahacz 1 strona 36 miesięcy 500 250
Citroen BERLINGO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 200

Przed przystąpieniem do naprawy dokonujemy starannej diagnozy, na podstawie której wiemy, jakie elementy zawieszenia podlegają regeneracji lub wymianie na inne już zregenerowane elementy. Tylna belka w zależności od konkretnego modelu może składać się nawet z 40 elementów, dlatego też podczas usługi, jaką jest regeneracja tylnej belki citroen tak ważna jest staranność podczas naprawy oraz wiedza. Powierzając nam regenerację tylnego zawieszenia, zapewniamy jedno i drugie.

Nasza firma wykonuje usługi od 2000 roku, wykorzystując do tego długoletnie doświadczenie. Naprawy wykonujemy w warsztacie, wyposażonym w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający regenerację, jak również dokonanie innych niezbędnych napraw.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Posiadamy obszerną ofertę usług związanych z regeneracją zawieszenia, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Nasza usługa regeneracja tylnej belki citroen może być wykonana w przypadku innych marek samochodów - aby ustalić szczegóły współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 888-323-929.