AutoBelki-Tylna Belka 1

Autobelki
ul. Nierada 208
42-300 Myszków
woj. śląskie

tel. 888-323-929

Tylna belka Citroen Berlingo

Zawieszenie w każdym pojeździe to element, który narażony jest na uszkodzenie, a czasem na całkowite zepsucie. Dzieje się tak z różnych przyczyn, np. jazdy po kiepskiej jakości drogach lub przy przewożeniu ciężkich ładunków w niedostosowanym do tego samochodzie. Niektóre z modeli aut są po prostu na to bardziej narażone z powodu niedociągnięć konstrukcyjnych. Jeśli pojawią się niepokojące objawy sugerujące zużycie niektórych elementów zawieszenia lub zepsucia tylnej belki, warto skorzystać z usługi regeneracji tylnej belki, ponieważ w szybki i tani sposób można naprawić usterki związane z zawieszeniem.

Regeneracja tylnej belki to usługa, która pozwala doprowadzić uszkodzone zawieszenie do stanu fabrycznego. Jest to rozwiązanie stosowane przez większość właścicieli samochodów francuskich marek, gdzie tylne belki są szczególnie narażone na uszkodzenia, tak jak np. tylna belka citroen berlingo. Naprawa rozpoczyna się od ustalenia realnego problemu, czyli znalezienia elementów zawieszenia, które koniecznie należy wymienić na nowe oraz tych, które można śmiało zregenerować. Dzięki regeneracji tylnej belki można zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż wymiana całego układu zawieszenia jest dość kosztowną naprawą, a dzięki regeneracji możliwe jest uzyskanie takiego samego rezultatu przy znacznie niższych nakładach finansowych.

MODEL SAMOCHODU UWAGI GWARANCJA CENA CENA
MONTAŻU
Citroen AX belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 600 150
Citroen ZX belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 150
Citroen SAXO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 600 150
Citroen XSARA belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 150
Citroen XSARA PICASSO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 200
Citroen C-15 wahacz 1 strona 36 miesięcy 350 100
Citroen C-5 wahacz 1 strona 36 miesięcy 500 250
Citroen BERLINGO belka - stara do zwrotu 36 miesięcy 700 200

W naszym warsztacie bardzo często naprawiana jest tylna belka citroen berlingo. Posiadamy bogate doświadczenie oraz duże umiejętności w diagnozowaniu i naprawianiu uszkodzonych tylnych belek. Specjalizujemy się w regeneracji tylnych belek, dlatego też nasz warsztat jest do tego odpowiednio przygotowany. Posiadamy profesjonalny sprzęt, pozwalający nam na wykonanie usługi jaką jest regeneracja tylna belka citroen berlingo na najwyższym poziomie. Na wszystkie wykonane u nas naprawy udzielamy odpowiedniej gwarancji, co wyróżnia nas spośród innych warsztatów.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Tylna belka citroen berlingo zostanie u nas naprawiona od ręki, po uprzednim umówieniu się na dokładną diagnostykę. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelne sprawdzenie stanu tylnej belki oraz wykonanie odpowiednich zabiegów, mających na celu doprowadzenie zużytej tylnej belki do stanu fabrycznego.

Tylna belka citroen berlingo i jej regeneracja nie ma przed nami żadnych tajemnic - naprawimy każdą belkę, niezależnie od tego jak bardzo będzie ona zużyta. Zapraszamy do kontaktu.